PLASTIZOLIS (PVC)
Plastizolio sudėties stogo danga. Ją galima naudoti pastatų išorei ir vidui. Plastizolis labai atsparus korozijai ir gana atsparus klimato poveikiui. Padengti plastizoliu lakštai lengvai formuojami, su jais patogu dirbti. Palstizolis dažniausiai naudojamas profiliuotoms stogų dangoms, išorinių ir vidinių sienų apdailai ir kt.

POLIVINILDENFLUORIDAS(PVDF)
PVDF ypač rekomenduojama pastatų, kuriems keliami ypač griežti reikalavimai, išorei. Ši danga atspari korozijai, neblunka. Dažniausiai ji naudojama sienų apdailai. PVDFV rekomenduojama naudoti, kai svarbus spalvos stabilumas ir atsparumas atmosferos cheminiam poveikiui.

MATINIS POLIESTERIS (PEMA)
Matinio poliesterio stogo danga atspari klimato poveikiui ir korozijai. Jos paviršius matinis - neblizga. Tipiškas matinio poliesterio panaudojimo pavyzdys -tai čerpes imituojantys stogo dangos lakštai, kurie idealiai tinka gyvenamiesiems ir lengviems visuomeniniams be prekybiniams pastatams.

POLIESTERIS (PE)
Poliesterio danga dėl savo lygaus ir švelnaus paviršiaus ypač tinka vidaus apdailai, o taip pat išorės sienoms ir stogams. Ši danga tinka maisto pramonės objektu vidaus apdailai ir yra atestuota šiai paskirčiai Lietuvos valstybinio visuomenės sveikatos centro.

CINKAS (ZN)
Ši danga tinka tiems profiliuotiems lakštams, kuriu išorei nekeliami ypatingi reikalavimai. Iš cinku padengtų lakštų daromi ilginiai, grebėstai ir kiti pastatu konstrukcijų elementai.